fbpx

В Україні хочуть посилити обмеження для жовтої зони

Головна Сторінка » В Україні хочуть посилити обмеження для жовтої зони

В Україні хочуть посилити обмеження для жовтої зони карантину.

Зокрема, там планують запровадити обов’язкову вакцинацію для працівників та відвідувачів закладів, заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 17 листопада.

“Міністерство охорони здоров’я працює над змінами до постанови про адаптивний карантин. Зміни передбачатимуть, що і за жовтого рівня епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно мати повний курс вакцинації, як для працівників так і для відвідувачів”, – сказав він.

Наразі у жовтій зоні перебувають Закарпатська та Кіровоградська області. Covid-сертифікати для відвідування закладів харчування, ТРЦ чи масових заходів там не обов’язкові. Такі обмеження діють лише у червоній зоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний карантин: чи працюватимуть курорти на зимові свята

В Україні з початку вакцинальної кампанії від коронавірусу повністю щепилися понад 9 млн осіб. Минулої доби курс імунізації завершили понад 180 тис. українців. Вакцинували трьома препаратами: Pfizer, Sinovac та AstraZeneca. Від початку вакцинації першу дозу отримали 12 445 579 людей, двома дозами щепили 9 068 241 особу. Загалом зробили 21 513 820 щеплень.