Ужгородський аеропорт запрацює до закінчення війни. Для відновлення роботи депутати Закарпатської облради ухвалили рішення його додатково докапіталізувати до 26 млн грн.
Витрати на аеропорт збільшили, щоб добудувати необхідні будівлі, повідомив у Facebook голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гостомелі планують створити пасажирський термінал “Мрія”: показали, який матиме вигляд
“Статутний фонд збільшили, щоб провести необхідні процедури, отримати дозволи, побудувати необхідні будівлі й нарешті починати заробляти, а не рахувати збитки. Це важливий аеропорт для України. Колишній мінус, злітно-посадкова смуга, яка починається за кордоном, став його плюсом (злітно-посадкова смуга розташована за 100 м від кордону зі Словаччиною. Gazeta.ua)”, зазначив Володимир Чубірко.
Здійснювати зліт і посадку в ужгородському аеропорту можливо тільки, використовуючи повітряний простір Словаччини через близькість посадкової смуги до її кордонів. Задля цього Украерорух пройшов сертифікацію за стандартами Євросоюзу й дістав від словацької сторони дозвіл працювати провайдером у визначені частині свого повітряного простору.