fbpx

В Україні планують Covid-щеплення дітей від 5 років

Головна Сторінка » В Україні планують Covid-щеплення дітей від 5 років

З квітня в Україні можуть почати вакцинувати проти коронавірусу дітей від 5 років.

Досвід інших країн, де вже проводять такі щеплення, свідчить, що це безпечно, заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін, передає “ВВС Україна”.

“Щеплення проти Covid-19 попереджають передчасну смертність, особливо на тлі важких соматичних захворювань. Попереджають спалахи в організованих колективах. Рекомендацій європейської технічної групи експертів щодо щеплення дітей від п’яти років ще не було. Тобто на рівні Європи таке питання не розглядали. Ми плануємо розглянути вакцинацію дітей такого віку орієнтовно з квітня”, – сказав він.

Зараз в Україні можна вакцинувати проти Covid-19 дітей від 12 років. Кузін наголосив, що такі щеплення робитимуть тільки за бажанням батьків. За його даними, в Україні вже вакцинували приблизно 140 тис. дітей від 12 до 18 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова Covid-хвиля в Україні: назвали терміни

Нова хвиля коронавірусу в Україні почнеться наприкінці січня.

За останню добу в Україні виявили 5429 нових хворих на коронавірус. З них дітей – 306, медпрацівників – 168. Загалом від початку епідемії в країні Covid-19 підхопили 3 709 871 особа. Померли 97 544 пацієнти, із них 219 – за останню добу. Одужали 3 522 547 осіб, за останню добу – 7761.