В Україні працюють над “довгим Нептуном” – що це

Головна Сторінка » В Україні працюють над “довгим Нептуном” – що це

Українські фахівці працюють над новою модифікацією ракети для комплексу “Нептун”.

Ведеться робота щодо створення так званого “довгого Нептуна”, сказав заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, передає “АрміяІнформ”.

“Йдеться про нову модифікацію ракети для комплексу Нептун. Також ведеться активна робота разом з міністерством стратегічних галузей промисловості стосовно зміцнення системи ППО”, – вказав він.

Деталей заступник не розкрив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна планує вдарити по Москві модифікованою ракетою ЗМІ

Гаврилюк додав, що Міноборони зараз активно співпрацює з міністерством стратегічних галузей промисловості для розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

“Верховним головнокомандувачем ЗСУ визначена низка серйозних завдань щодо збільшення спроможностей обороно-промислового комплексу з виробництва різних категорій озброєння, військової техніки, ракет та боєприпасів, масштабування виробництва та максимальної локалізації виробництва в Україні зразків та військової техніки, які потребують ЗСУ. До цього процесу будуть залучені не тільки підприємства державної форми власності, а й приватні підприємства, в тому числі ті, які виробляють товари подвійного призначення”, – сказав він.

Удар по російському вузлу ППО в Криму, під час якого було знищено радар повітряної розвідки 48Я6-К1 “Подлет” і пускову установку зенітно-ракетної системи С-400 “Триумф”, був завданий крилатою ракетою “Нептун” Військово-морських сил ЗСУ.