fbpx

В Україні стався землетрус

Головна Сторінка » В Україні стався землетрус

В Україні у ніч проти 27 лютого на Закарпатті стався землетрус.

Поштовхи магнітудою 3,3 бала за шкалою Ріхтера зафіксували о 03:15 у районі селища Велика Добронь, передає пресслужба Головного центру спеціального контролю.

“Зареєстровано землетрус в районі села Велика Добронь в 19 км на захід від міста Мукачево Закарпатської області. Епіцентр був на глибині 2 км. Землетрус відчувався всередині будівель багатьма людьми, під відкритим небом небагатьма”, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де в Україні можливі землетруси ‒ у НАН розповіли

У центрі спеціального контролю зазначають, що землетрус не несе загрози населенню, хоча за класифікацією і відноситься до дуже відчутних.

Землетруси в західних областях Україні не є рідкістю. У вересні минулого року підземні поштовхи зафіксували в Івано-Франківській області біля населеного пункту Надвірна. Тоді магнітуда землетрусу становила 2,2 бала.

Вранці 21 січня у Чернівецькій області стався землетрус. Підземні поштовхи магнітудою 3,1 бала зафіксували у районі села Коболчин Дністровського району.

23 грудня на заході України зафіксували землетрус. Підземні поштовхи зареєстрували в Чернівецькій області біля населеного пункту Новодністровськ.

3 листопада в Румунії зафіксували землетрус, який відчули в кількох областях України й на території Молдови. Магнітуда землетрусу становила 5,5 за шкалою Ріхтера.

У Тернопільській області 31 серпня близько 12:42 зафіксували землетрус. Магнітуда землетрусу становила 2,5 бала за шкалою Ріхтера.

Увечері 21 лютого на Львівщині стався землетрус магнітудою 2,8 бала за шкалою Ріхтера.

Наприкінці січня в Дніпропетровській області стався землетрус. Його зафіксували в районі Кривого Рогу. Жителі розповіли, що в когось дзеленчав посуд, трусилися вікна й меблі в приватному будинку, зі стелі посипалася штукатурка.

Generated by Feedzy