fbpx

В Україні створять три нових природних парки

Головна Сторінка » В Україні створять три нових природних парки

Президент Володимир Зеленський підписав укази, якими передбачено створення національних природних парків Пуща Радзівіла, Куяльницький та Холодний Яр.

Також в указах йдеться про збільшення меж території Карпатського біосферного заповідника, національного природного парку Меотида, національного природного парку Вижницький та ботанічного заказника загальнодержавного значення Староманзирський. Про це йдеться на сайті Офісу президента.

Національний природний парк Холодний Яр (6,8 тисячі гектарів землі) створять на Черкащині, Куяльницький (10,8 тисячі гектарів) на Одещині, Пуща Радзівіла (24 тисячі гектарів) на Рівненщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створили національний парк із 23 озер

Також збільшиться територія Карпатського біосферного заповідника, до складу якого увійдуть 17,9 тис. га земель.

До території національного природного парку Вижницький включать 131 га земель державної власності на території Чернівецької області.

На території національного природного парку Меотида передбачено включення 580,2 га земель держвласності Донецької області.

Німеччина передала восьми карпатським національним паркам і заповідникам автомобілі для охорони природи.

Передачу автомобілів здійснили в рамках проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine. Німецький уряд фінансує його через банк розвитку KfW.

Проєкт має на меті збереження природних багатств України. Його загальна сума – 14 млн.