fbpx

В Україні судитимуть десятки депутатів Держдуми РФ

Головна Сторінка » В Україні судитимуть десятки депутатів Держдуми РФ

Служба безпеки України зібрала докази вини 41-го депутата російської Держдуми, які сприяли захопленню частини сходу України.

Політиків заочно судитимуть за голосування про “визнання” так званих ЛДНР. Про це повідомила пресслужба СБУ 2 березня.

“15 лютого минулого року вони підтримали постанову щодо звернення до президента Росії з проханням визнати “незалежність” окупованих районів Донецької та Луганської областей. А вже через тиждень проголосували за ратифікацію “договору”, йдеться в повідомленні.

Тим самим депутати РФ сприяли реалізації кремлівського плану із захоплення України, пояснили в СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євросоюз ще на рік продовжив санкції проти РФ

Російським депутатам повідомили про підозру та направили до суду обвинувальні акти.

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі. Або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

У лютому СБУ передала до суду обвинувальні акти стосовно ще 55 депутатів Держдуми РФ.

“СБУ здійснює комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти України”, запевнили у відомстві.

У вересні торік Росія незаконно провела на окупованих територіях України “референдуми” про приєднання до складу Росії. Вони відбувалися під контролем озброєних російських військових, які супроводжували членів “виборчих комісій” під час псевдоголосування як у приватних помешканнях, так і на дільницях.

30 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про анексію чотирьох українських областей. 4 жовтня російська Дума одноголосно “ратифікувала” анексію Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей. Ідеться про фіктивні договори “про прийняття до складу Росії”.

5 жовтня Путін затвердив ратифікацію “договорів” про так зване входження чотирьох регіонів України до складу Росії. Ідеться про анексію окупованих територій Донецької, Луганської (так звані ЛДНР), Запорізької та Херсонської областей.

Президент Володимир Зеленський визнав нікчемними “укази” Путіна щодо визнання “незалежними” Криму, Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей, а також інші рішення на виконання цих указів.

Generated by Feedzy