fbpx

В Україні вирішується доля світового порядку – Зеленський про візит Байдена

Головна Сторінка » В Україні вирішується доля світового порядку – Зеленський про візит Байдена

Президент України Володимир Зеленський назвав 20 лютого символічним днем.

Візит президента США Джозефа Байдена показав наскільки Україна стійка і важлива для світу. Про це Зеленський сказав у черговому вечірньому зверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Саме зараз і саме в Україні вирішується доля світового порядку, який заснований на правилах, людяності, передбачуваності. І сьогодні ми з президентом Байденом говорили про те, як уже цього року зробити все для нашої спільної перемоги у війні, що була розпочата Росією”, – сказав глава держави.

За його словами, конкретні кроки для цього відомі.

“Наші оборонні потреби для цього відомі. Які активні дії для цього потрібні дії передусім наших воїнів на фронті, теж добре відомо нашим партнерам. Потрібна лише рішучість. Сьогодні я побачив таку рішучість президента Байдена та Сполучених Штатів Америки. І я хочу подякувати пану президенту за цей його візит і за переговори дійсно корисні”, – наголосив Зеленський.

Він наголосив, що йде робота над постачанням далекобійної зброї та інших видів озброєння, яких раніше не було в пакетах підтримки. Глава української держави подякував за черговий пакет, який посилить українських воїнів на передовій.

Зеленський зауважив, що відносини, між Україною та Америкою досягли історично найзмістовнішого рівня.

“Нас можна назвати справжніми союзниками, і наше союзництво з Америкою дійсно зміцнює світ”, – додав президент.

Президент США Джо Байден приїхав в Україну 20 лютого. Його візит не анонсувався.

Байден і президент України Володимир Зеленський обговорили наступні місяці бойових дій. Лідер США був дуже сконцентрований на тому, щоб максимально використати свій час в Україні, який був обмеженим.

Країни-союзники передали Україні понад 700 танків, сказав Байден і оголосив додаткову допомогу.

Новий пакет допомоги передбачає, зокрема, снаряди для реактивних систем залпового вогню HIMARS і протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Generated by Feedzy