В Україну прибув британський держсекретар Камерон: про що говорили

Головна Сторінка » В Україну прибув британський держсекретар Камерон: про що говорили

Президент Володимир Зеленський зустрівся з державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Великої Британії Девідом Камероном.

Це його перший робочий візит на новій посаді, повідомив президент.

“Хороша зустріч. Зброя для фронту, посилення ППО, захист наших людей і критичної інфраструктури. Вдячний Британії за підтримку!” – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зустрівся із спецпредставником США і заявив про важливий сигнал

Обговорили також безпекову ситуацію у Чорному морі та подальшу роботу альтернативного “зернового коридору”.

Скоординували позиції щодо просування Української формули миру та напрацювання безпекових гарантій та розвиток ухваленої G7 на Вільнюському саміті НАТО Спільної декларації про підтримку України. Обговорили євроатлантичну інтеграцію України й підтримку Великою Британією поступу України до членства в НАТО.

15 травня президент Володимир Зеленський прибув у Велику Британію. Це другий офіційний візит українського лідера до Сполученого Королівства від початку повномасштабної війни. Перший президент здійснив 8 лютого. Тоді він звернувся до британського парламенту, провів переговори із Сунаком. Також відвідав українських військових, які навчаються у Великій Британії. Окрім того, Зеленський зустрівся із королем Карлом III.