fbpx

“В України дві біди – це жлоби і вороги” – Pororoka випустив містичний кліп про лісові пожежі

Головна Сторінка » “В України дві біди – це жлоби і вороги” – Pororoka випустив містичний кліп про лісові пожежі

Dark-folk гурт Pororoka випустив пісню “Дим” та кліп до неї. Робота, яка готувалася впродовж року, присвячена лісовим пожежам.

Завдяки фотографу Віталію Юшкевичу, журналістам Надії Торопенко та Івану Бухтіярову, а також волонтерському пожежно-рятувальному загону KARG колективу вдалося зібрати документальні кадри з пожежами, які трапилися торік на Житомирщині, Київщині та Луганщині. Головним героєм відео став 9-ти річний Артем Ситнік із села Острови Житомирської області.

Щороку, за статистикою, Україна втрачає 5-8 тис. г лісу через підпали. Минулий рік став рекордним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кароль у сексуальному вбранні позагравала з невідомим у mood video

“Факти масштабних загорянь досі розслідуються, і ніхто за це не відповів. Президент обіцяє за 3 роки виростити 1 мільярд дерев, але вогонь здатний знищити усе за лічені дні. Бажаючих нашкодити – вистачає. Окрім відвертих ворогів, у нас вистачає громадян, які питання прав і обов’язків розглядають лише в контексті комфорту власної дупи. В України дві біди – це жлоби і вороги”, – сказала фронтвумен гурту Світлана Сугак.

Dark-folk гурт Pororoka представив відеороботу на пісню з майбутнього альбому – “Дуйся”. Це пісня про час, який ми гаємо на даремні та безглузді образи один на одного. Пісня змушує замислитися та переосмислити свою поведінку стосовно інших.