В Укренерго розповіли про графіки відключень

Головна Сторінка » В Укренерго розповіли про графіки відключень

Графіки можливих відключень світла у разі масованих атак Росії на енергетичні об’єкти змінюватимуться.

Все залежатиме від спроможності електростанцій і об’єму споживання. Про це в ефірі телемарафону розповів голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міністерстві енергетики розповіли, як Україна готується до ще однієї тяжкої зими

“Залежить від того, яким може бути дефіцит потужності в системі в цілому. Якщо він буде невеликий, це не має бути 4 години, якщо він буде більше, це може бути 4 години або може бути якась інша величина. Це питання не до самих графіків, а яке в нас буде споживання в конкретний день і які будуть спроможності наших електростанцій виробити цю електроенергію”, – пояснив Кудрицький.

За його словами, графіки відключень будуть переглянуті. Списки споживачів і черговість можливих відключень змінять, щоб зробити їх більш рівномірними.

“Напевно, стовідсотково ідеальної рівномірності досягнути не можна, але більш рівномірними зробити їх можна й в тому числі за рахунок того, що зараз місцева влада має набагато краще забезпечення автономними джерелами живлення, зокрема дизельними генераторами, які можуть живити об’єкти критичної інфраструктури”, – зазначив очільник Укренерго.

Українські енергетики продовжують підготовку до опалювального сезону. Вже виконано від 60-80% плану відновлення енергосистеми.

Минулого року Росія активно завдавала масштабних ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі країні. Україна пережила понад 10 хвиль масштабних російських обстрілів. Ворог залучав десятки ракет різних типів і дальності.

Через дефіцит потужності в енергосистемі Міненерго доводилося застосовувати відключення електроенергії споживачам.