В ЗСУ відреагували на інформацію росіян про захоплення заводу в Красногорівці

Головна Сторінка » В ЗСУ відреагували на інформацію росіян про захоплення заводу в Красногорівці

4 травня російські пропагандисти поширили інформацію про захоплення опорного пункту ЗСУ на заводі в місті Красногорівка Донецької області.

Над однією з будівель навіть з’явився російський триколор. У коментарі LIGA.net речник оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” Назар Волошин підтвердив проникнення ворожих груп на територію заводу, але запевнив, що вони перебувають під вогневим контролем ЗСУ.

“Частина ворожих груп, які встигли зайти і заховатися на території залишків вогнетривкого заводу, знаходяться під нашим вогневим контролем. Вживаються всі заходи для вибиття ворога звідти”, – повідомив речник ЗСУ.

За його словами, противник намагається штурмувати місто невеликими групами, але українські захисники вогнем артилерії та мінометів припиняють усі спроби росіян. Волошин запевнив, що Красногорівка перебуває під контролем українських підрозділів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піхоту не бережуть: у ЗСУ розповіли про тактику росіян в районі Бахмута

“Хоча російська пропаганда періодично публікує інформацію, що їхня армія увійшла в місто і десь закріпилась та вивісила своє триколорне ганчір’я, але жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав”, – стверджує він.

Волошин додав, що штурмові групи російської армії, які прорвалися до Красногорівки, перебувають у “складному становищі”, оскільки практично позбавлені постачання боєкомплектом і підтримкою бронетехніки, а українські бійці стримують просування противника вглиб міста.

Російські загарбники в районі Часового Яру зосередили до 25 тисяч особового складу.

Ворог там намагається прорвати лінію фронту. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

За його словами, найгарячішими точками у зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” залишаються Авдіївський, Бахмутський та Новопавлівський напрямки.