VARUS разом із Offroad Brothers зібрали 100 тис. грн на ЗСУ

Головна Сторінка » VARUS разом із Offroad Brothers зібрали 100 тис. грн на ЗСУ

Днями під Києвом пройшло видовищне змагання з позашляхового спорту. Починаючи з жовтня 2022 і до листопада 2023 року в різних містах України пройшло чотири етапи Ukraine Forest Challenge. У фінальному етапі, який мав назву “Кубок ЗСУ”, взяло участь 55 екіпажів з усієї країни. Організаторам разом із учасниками заїзду вдалося зібрати 100 000 грн, на які вже було придбано планшети та набори інструментів, які передадуть українським захисникам та захисницям.

Мережа VARUS регулярно підтримує благодійні проєкти та соціальні ініціативи, а з початком повномасштабного вторгнення особливу увагу приділяє підтримці Збройних Сил України.

“Гуманітарна допомога, участь у масштабних зборах, передача амуніції ми постійно шукаємо найбільш ефективні формати надання допомоги. Один із них це участь у благодійних заходах, таких як цьогорічний фінал змагання від Offroad Brothers “Кубок ЗСУ”, розповідає територіальний директор мережі VARUS Кшиштоф Копала.

У фінальному етапі змагались учасники на багі, квадроциклах та інших позашляховиках, здатних пройти смугу природних та штучних перешкод. Усі охочі також мали можливість відвідати змагання в якості глядачів та підтримати учасників.

Більше інформації про захід можна знайти за посиланням або на офіційній сторінці VARUS в Facebook.

Довідка

VARUS національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією “Омега”. Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість 104 супермаркети у різних містах України та DarkStore у Києві. Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини To Go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.