Важкохворий режисер Залевський повідомив, що українці зібрали гроші на його операцію

Головна Сторінка » Важкохворий режисер Залевський повідомив, що українці зібрали гроші на його операцію

Український дизайнер, стиліст і режисер Олексій Залевський, якому діагностували некроз кісток, повідомив, що українці зібрали необхідну суму на його операцію.

У своєму Facebook артист подякував всім, хто долучився до збору.

“Дорогі земляки! Я дуже вдячний за вашу підтримку та донати. Ви зібрали необхідну суму. (Навіть трохи більше). Залишки суми я перерахую тим, кому потрібна наша допомога. Продовжуйте підтримувати інших у цьому наша сила. Дякую і намагатимуся ще щось створити”, – написав Залевський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війна з Росією закінчиться у Криму – Ахтем Сеітаблаєв

Раніше в інтерв’ю “ТСН. Наодинці” Олексій зізнався, що йому потрібно зробити дві операції на стегнах, вартістю 14 тис. Якщо не дотриматися рекомендації лікарів – він може залишитися прикутим до ліжка на все життя.

“Я би не хотів спекулювати на цій темі, зараз багато військових, яким також потрібна допомога. Тому і не хотів говорити про це публічно”, – казав напередодні режисер.

Українська журналістка та блогерка Раміна Есхакзай вперше зізналась, що страждає від булімії. Зірка мережі зазначила, що зараз її вага становить 55-56 кг. Додала, що вже почала працювати з психотерапевтом, який спеціалізується на РХП.