Вболівальникам планують дозволити відвідувати стадіони в Україні: коли чекати рішення

Головна Сторінка » Вболівальникам планують дозволити відвідувати стадіони в Україні: коли чекати рішення

У п’ятницю, 1 грудня, Кабінет міністрів доручив розробити порядок допуску вболівальників на трибуни із дотриманням безпекових умов.

Міністерство молоді та спорту, спільно з Міністерством внутрішніх справ, безпековими відомствами й обласними військовими адміністраціями вже працюють над алгоритми, які зроблять спортивні заходи доступними й безпечними для глядачів, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найкращий футбольний стадіон у світі

Після погодження усіх деталей й впровадження рішення, міністерство окремо оголосить, коли вболівальники зможуть повернутись на трибуни.

“Повернення уболівальників допоможе стадіонам та клубам знову бути фінансово спроможними, та й жодна телетрансляція повністю не замінює емоції стадіону. Але першочергове питання для нас – безпека глядачів та спортсменів” – зауважив Бідний.

В березні Українська асоціація футболу намагалась домогтися повернення на трибуни окремих груп уболівальників. Серед головних аргументів була робота театрів, кінотеатрів і концертних залів.

За безпековими протоколами на футбольні матчі вітчизняної першості допускаються персонали обох команд, а також представників мас-медіа.