Вдарять морози до -11℃ – прогноз на тиджень

Головна Сторінка » Вдарять морози до -11℃ – прогноз на тиджень

Антициклональний характер погоди охопить 30 січня практично всю континентальну Європу, зокрема й Україну.

Тому завтра опадів не передбачається, повідомила синоптикиня Наталка Діденко. Водночас буде багато сонця.

“Через ясну погоду найближча ніч пустить до нас морози. Очікується -3…8 градусів, на півночі та північному сході місцями -8…11 градусів. Вітер нарешті вгомониться, без поривів та рвучких рухів, південно-західного напрямку, на сході – північно-західного. Надалі, скільки бачить прогностичне око, якщо й будуть мінуси, то переважно вночі. А в денні години, за попередніми прогнозами, домінуватимуть плюси. Гуляти завтра – чудова нагода”, – написала вона.

У вівторок вдень стовпчики термометрів піднімуться до +2…5℃. Лише в східній частині буде близько нуля.

У Києві 30 січня опади малоймовірні, буде день із сонечком, можна запланувати щось на вулиці, якщо є справи. Найближчої ночі в столиці холодно, -3…6℃, проте в денні години до +3…4℃.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синоптики оновили прогноз на понеділок

Завершиться січень також чудовою, переважно сонячною, погодою.

1 лютого істотних опадів в Україні не очікується. А з 2 лютого почне підвищуватися температура повітря, проте й побільшає опадів та посилиться вітер.

“Але не легковажте і не піддавайтеся на оману зимовій теплій погоді (порівняно), бо сезонні віруси дуже люблять сховатися за таким прогнозом: скинути шапки, послабити шалики, пхнути в калюжу і потім підступно причепитися”, – попередила Діденко.

Із 31 січня-1 лютого прийде в Україну різке потепління, хоча й з опадами, проте до +3…8°С. На півдні та на південному заході до +8…12°С буде. Не треба одразу бігти в коридор і закидати вглиб шафи теплі куртки та товсті шапки. Температура повітря млява, толерантна до екстрем, але дуже благодатна для синоптиків.