fbpx

Відбитки динозавра знайшли на пляжі Уельсу

Головна Сторінка » Відбитки динозавра знайшли на пляжі Уельсу

На півдні Уельсу у місті Пенарт знайшли давні відбитки. Вчені вважають, що вони можуть належати великим довгошиїм динозаврам, а їх вік понад 200 млн років.

Про це повідомили у лондонському Музеї природознавства.

Відбитки динозавра знайшов палеонтолог-любитель Керрі Різом у 2020 році та повідомив про це музей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знайшли кістки динозавра

Науковці спочатку досить скептично поставилися до знахідки, але після аналізу припустили, що відбитки дійсно можуть належати динозавру.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Natural History Museum (@natural_history_museum)

Великі розміри та форма відбитків свідчать про те, що вони могли належати великому динозавру-завроподоморфу. Хоча за слідами важко визначити точний вид, вчені припускають, що це був динозавр роду Камелотія ㅡ їхні рештки вже знаходили на території Англії.

Співавтор дослідження професор Пол Барретт, який спеціалізується на динозаврах, каже, що кількість знайдених слідів вказує на те, що колись це місце було місцем зборів цих тварин.

Хоча багато знахідок-підтверджень перебування в місцевості певних динозаврів є скам’янілостями чи кістками, за правильних умов можуть зберегтися навіть їхні відбитки ніг. Наприклад, якщо динозавр ступить на м’які бруд чи пісок, а потім їх висушить сонце, ці сліди можуть зберегтися до наших днів.

У Бразилії поліцейські знайшли скелет птерозавра.