fbpx

Відео з Укрексімбанку шокувало мережі. Обурився навіть міністр

Головна Сторінка » Відео з Укрексімбанку шокувало мережі. Обурився навіть міністр

Державний Укрексімбанк привітав оваціями поновленого на посаді директора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова, який нападав на журналістів програми “Схеми: корупція в деталях”.

Відео опублікував у Facebook народний депутат Гео Лерос.

Тельбізов зайшов у банк під оплески й вигуки, вклонився, слав повітряні поцілунки. Він є обвинуваченими у кримінальному провадженні, відкритому за зверненням журналістів.

Відео коментують користувачі соцмереж. Gazeta.ua пропонує найцікавіше.

“Цікаво, а тим працівникам хто вийшов хлопати премії дадуть?”, “Дно”, “Совок”, “Це відео треба демонструвати перед кожною черговою зустріччю з місією МВФ та послами країн G7”, – пишуть у Facebook.

Також на відео відреагував міністр фінансів Сергій Марченко.

“Зухвала реакція працівників Укрексімбанку і демонстративна поведінка керівника банківської безпеки свідчить, що ці люди не вважають, що вчинили протиправно. Свобода слова – пустий звук для них. Вчинок працівників банку є не лише перешкоджанням журналістській діяльності, а й приниженням людської честі та гідності. Вимагаю від наглядової ради та правління термінової оцінки і реакції на ситуацію”, – заявив міністр у Facebook

4 жовтня на журналістів “Схем” скоїли напад під час інтерв’ю з головою Укрексімбанку Євгеном Мецгером. У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. Інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося запитання журналіста.

Журналісти відтворили знищене відео. Також на акції вимагали відставки керівництва банку.

11 жовтня Голосіївський районний суд міста Києва відправив Мегцера під нічний домашній арешт за звинуваченням у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів і незаконному утриманні людей. Він написав заяву про звільнення.

9 листопада Укрексімбанк поновив на посадах відсторонених Тельбізова й начальника управління внутрішньої безпеки банку Олега Осіпова. Тельбізов та Осіпов є обвинуваченими у кримінальному провадженні, відкритому за зверненням журналістів.