Відповідь полякам – українські перевізники також заблокували кордон

Головна Сторінка » Відповідь полякам – українські перевізники також заблокували кордон

Українські перевізники 20 лютого розпочали мирну акцію біля трьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею у відповідь на блокування руху поляками.

Акції протесту тривають біля ПП “Рава-Руська-Гребенне”, “Краківець-Корчова” та “Шегині-Медика”, повідомляє Суспільне.

Водії розмістили на вантажівках плакати з написами українською та англійською мовами: “Зніміть блокаду – поверніть українських водіїв додому”, “Стоп блокаді на кордонах”, “Втратить Україна – втрачатиме Польща”, “Блокада України – зрада європейських цінностей” тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокування кордону з Україною: польський міністр звернувся до фермерів

Мету акції назвав голова ГО “Український транспортний союз у Львівській області” Олег Дубик.

“Те, що роблять поляки, вже вийшло за будь-які межі. Сьогодні в нас тут є “Асоціація міжнародних автомобільних перевізників”, ГО “Український транспортний союз”, ГО “Міжнародні автомобільні перевізники України. Суть нашої акції – зупиняти польські автомобілі, які об’їжджають поза чергою і щоб вони стояли тут так, як наші стоять у Польщі”, – сказав Дубик.

За його словами, польські вантажівки впускатимуть на територію України з тією ж затримкою, з якою поляки пропускають українські.

Голова ГО “Міжнародні автомобільні перевізники України” Володимир Михалевич розповів в ефірі “Суспільне.Спротив”, що мирна акція біля трьох пунктів пропуску триватиме до 15 березня або до розблокування кордонів польськими протестувальниками.

“Або стоять всі, або їдуть всі. Не може бути ситуації, коли українські автомобілі стоять, а польські будуть їхати. Розуміємо ситуацію з тим, чого вони хочуть. Але всі вимоги поляків є або до Євросоюзу, або до своєї влади, жодних претензій, вимог до України немає, тому це дуже дивна ситуація. Люди налаштовані дуже потужно, будуть стояти цілодобово”, – наголосив Михалевич.

Польські протестувальники вранці 20 лютого перекрили залізницю поблизу пункту пропуску “Медика-Шегині”. Вони також розсипали на колії зерно з вантажного вагона.

Перед тим польські фермери заявили про намір повністю заблокувати кордон з Україною.