fbpx

Відставка Разумкова: в апарат Ради надійшли підписні листи

Головна Сторінка » Відставка Разумкова: в апарат Ради надійшли підписні листи

У Верховній Раді запустили процес відставки голови парламенту Дмитра Разумкова.

До апарату надійшли підписні листи, заявив Разумков у Telegram. Він оприлюднив копію листа від голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, де пропозицію про відставку підтримали 175 нардепів.

“Запускається процедура відкликання голови Ради з посади. Як і наголошував раніше, все відбуватиметься відповідно до закону та регламенту! Тим, хто поширює інформацію про розгляд ініціативи про відкликання вже цього вівторка чи середи, хочу нагади цю процедуру”, – написав Разумков.

Щойно в апарат парламенту надійдуть документи із підписами народних депутатів під пропозицією про відкликання – запустять і відповідну процедуру. Вона триває не більше 10 днів. За цей час готуються звіт голови Верховної Ради, а також звіт Рахункової палати щодо виконання кошторису парламенту на поточний рік. Усі матеріали надаються народним депутатам за два дні до розгляду відкликання у сесійній залі.

Далі Рада визначиться шляхом голосування.

“Якщо пропозиція набере 226 голосів – буде новий голова парламенту, як ні – продовжимо працювати”, – додав Разумков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Видали два пакети підписних листів. Щоб “наверняка” – Разумков

2 жовтня депутати з фракції “Слуга народу” зібрали підписи за відкликання Разумкова з посади голови Верховної Ради. Спікер допустився “великої помилки”, сказав президент Володимир Зеленський. Основним кандидатом на посаду голови Верховної Ради “слуги” розглядають Руслана Стефанчука.