fbpx

Відсторонення працівників освіти може призвести до колапсу. Профспілка звернулася з проханням

Головна Сторінка » Відсторонення працівників освіти може призвести до колапсу. Профспілка звернулася з проханням

Профспілка працівників освіти й науки просить відтермінувати застосування механізму відсторонення від роботи через відсутність вакцинації проти Covid-19 на місяць.

Інакше це може призвести до колапсу в системі освіти. Про це йдеться у зверненні на сайті Профспілки працівників освіти і науки.

“Складна ситуація утворилася з відстороненням від роботи працівників закладів освіти, обов’язковість профілактичних щеплень яких визначена переліком, які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти Covid-19. Хоча кількість освітян, які приймають рішення вакцинуватися, щоденно збільшується”, йдеться у зверненні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відстороненим від роботи антивакцинаторам не оплачуватимуть лікарняні

У профспілці зазначають, що відсторонення від роботи вже з 8 листопада може спричинити непередбачувані ситуації, які призведуть до порушення перебігу освітнього процесу, неможливості обслуговування котелень, харчоблоків, охорони будівель, унеможливлення заміни відсутніх педагогів тощо.

Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки звернувся до Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти й науки. Чи дослухають до них – буде відомо у понеділок., 8 листопада.

Із 8 листопада почнуть відсторонювати від роботи працівників закладів освіти, дитячих садків і чиновників без щеплень проти коронавірусу. Зарплату не видаватимуть. Відповідну постанову затвердили в Кабінеті міністрів 25 жовтня.

Не лишатимуть роботи тих, які мають абсолютні медичні протипоказання до щеплення, підтвердженні лікарями.