fbpx

Війна була неминучою – Дуда розповів про настрої перед вторгненням

Головна Сторінка » Війна була неминучою – Дуда розповів про настрої перед вторгненням

Рік тому лідери західних країн сподівалися, що вторгнення Росії в Україну не буде.

Але президент Польщі Анджей Дуда розумів, що кровопролитна війна неминуча. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Вже до середини лютого на кордоні було більш ніж 150 тисяч військових і наближалося до 200 тисяч. Тому певна форма агресії, у тому числі повномасштабне вторгнення, було, на жаль, очікуваним. При цьому у всіх десь була тиха надія, що Росія не здійснить цю атаку”, пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрижаки пробрали Дуда згадав зустріч із Зеленським перед вторгненням

Європейські лідери відкрито та кулуарно проводили бесіди з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб запобігти початку війни.

“Я усвідомив ступінь російського імперіалізму ще коли Москва розпочала вторгнення до Грузії, а потім у 2014 році під прикриттям сепаратистів розпочала агресію проти України”, пояснив Дуда.

Польща може передати Україні літаки Міг-29 значно раніше, ніж інше озброєння. Українські пілоти майже кожен день літають на них, сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Танки Leopard, які союзники пообіцяли передати Києву, будуть передані Україні у березні. Водночас, ще більше країн заявили про свою участь у коаліції щодо передачі танків на потреби Збройних сил України. Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак після засідання у форматі “Рамштайн” в Брюсселі.

Generated by Feedzy