fbpx

Війська просуваються під Бахмутом – Маляр

Головна Сторінка » Війська просуваються під Бахмутом – Маляр

Українські війська просуваються у районах передмістя Бахмута.

Підрозділи захопили понад десяти ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського. Взяли у полон ворожих солдат з різних частин, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Хто знає реальну обстановку і знаходиться зараз там, розуміє всю гостроту ситуації. Це коли один метр по складності виконання завдань вартує 10 км. Наші діють на межі надлюдських можливостей. Діють твердо, рішуче і професійно”, вказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ розповіли про головні завдання на Бахмутському напрямку

Ворог зібрав у Бахмуті всі сили і намагається просуватись, знищуючи все на своєму шляху. Тривають запеклі бої.

“Командувач Сирський тримає ситуацію під контролем. Аналізує, планує, приймає рішення. Поруч з ним вміло керують підпорядкованими військами бригадні генерали Богомолов і Гнатов. Вони реалізовують загальний замисел операції. Завдяки продуманому плануванню командування та миттєвій реакції на дії ворога, стійкості та мужності наших воїнів, станом на зараз противник не може оточити місто та досягти гучної перемоги на цьому напрямку”, підсумувала Маляр.

10 травня у Сухопутних військах ЗСУ підтвердили успішні контратаки Сил оборони на Бахмутському напрямку. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск і відступив на дистанцію до 2 км, повідомило командування.

11 травня на південь від села Іванівське Бахмутського району захисники вибили частину окупантів. Під час важких боїв воїни розбили підрозділи 4-ї окремої мотострілецької бригади та 374-го окремого стрілецького батальйону збройних сил Росії, повідомив батальйон “Айдар”.

Українські війська відкинули росіян назад на деяких східних напрямках, заявив президент Володимир Зеленський після Ставки верховного головнокомандувача 12 травня. Деталей він не повідомив.

Generated by Feedzy