Військова колона з Білорусі рушила вночі до кордону з Литвою – “Гаюн”

Головна Сторінка » Військова колона з Білорусі рушила вночі до кордону з Литвою – “Гаюн”

У ніч на 21 лютого чотири колони з технікою збройних сил Білорусі виїхали в напрямку кордону з Литвою.

Колони проїхали МКАДом, потім трасою М6 і по ній рушили на трасу М7 у напрямку кордону з Литвою і міста Ошмяни. Про це повідомила моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

Міноборони Білорусі заявило, що в рамках перевірки своїх збройних сил, військова частина механізованого з’єднання висунулася “в призначений район”. Як зазначається, частина посилена підрозділами протиповітряної оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза з боку РФ: Пентагон дав обіцянку трьом країнам

Білоруське відомство не називало конкретну військову частину. За інформацією “Гаюна”, йдеться про 358-й окремий механізований батальйон 120-ї бригади, що дислокується в мікрорайоні мінського Уруччя.

Зазначається, що загалом в цьому напрямку прямувало приблизно 74 одиниці техніки. Зокрема:

БМП – 35 одиниць;
КамАЗ – вісім од;
УАЗ – два-три одиниці;
бензовоз – дві одиниці;
кран і вантажний маніпулятор.
“Урал”(КУНГ і тентовані) – 21 одиниця.

17 лютого самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко прилетів у Росію з робочим візитом. У Москві зустрівся з президентом країни Володимиром Путіним.

Лукашенко під час зустрічі заявив, що білоруська аерокосмічна промисловість готова виробляти штурмовики Су-25 для російських військових за підтримки російських технологій.

Судячи з цієї заявив, Росія планує поглинути елементи оборонної промисловості Білорусі. Таким чином, Кремль хоче переоснастити свої збройні сили для підтримки затяжної війни проти України, заявили американські аналітики.