Військова ЗСУ розповіла про втрати на фронті

Головна Сторінка » Військова ЗСУ розповіла про втрати на фронті

Керівниця медичної служби “Ульф” Першого окремого штурмового батальйону “Вовки Да Вінчі” ім. Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова розповіла про втрати на фронті.

Про це сказала в інтерв’ю “ТСН”.

“Я знаю свої дані по батальйону, і для нас вони шокуючі насправді. Але я не можу уявити, а я знаю ще своїх, тих, хто прикомандировані до нас, я знаю їх, втрати зокрема. Я розумію, скільки позицій наших десь було втрачено, і скільки на цих позиціях – це ж питання трьох метрів землі, скільки було реально пролито крові за ці три метри землі”, – сказала Михайлова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина зробила важливу заяву про Україну

“Більшість людей не розуміє, а що таке взагалі війна, як це відбувається. Десь так – піф-паф, стріляли, там зайшли красиво. Ні, це не так відбувається. Це відбувається не так, і це розуміння втрат загалом, ось у день, скільки загинуло бійців по всій лінії фронту, я навіть не можу собі це уявити”, – сказала Михайлова.

Сили оборони України відбили атаки російських окупаційних військ на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському, Шахтарському і Запорізькому напрямках, повідомив вранці Генеральний штаб ЗСУ.

Потрібні достатні обсяги техніки і боєприпасів, сказав на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” міністр оборони Рустем Умєров.