Військовозобов’язаний Арестович уникнув запитання, як виїхав за кордон

Головна Сторінка » Військовозобов’язаний Арестович уникнув запитання, як виїхав за кордон

Колишній позаштатний радник Офісу президента 48-річний Олексій Арестович мешкає у Сполучених Штатах Америки в Нью-Йорку.

Він ухилився від запитання, як виїхав з України. Про це повідомили НВ з посиланням на інтерв’ю Арестовича YouTube-каналу “ОЛИЦЬКА”.

В інтерв’ю він заявив, що виїхав законно, але на яких саме підставах – не розповів.

“Якось виїхав. Законно, звичайно”, – коротко він відповів на запитання журналістки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арестович-душитель і “скажені поруки” Коломойського – найкращі меми тижня

Арестович розповів, що “проблем на кордоні не було”, а до США він приїхав на запрошення як “незалежний експерт з українського питання”.

“Давайте так: у мене є кілька програм, у яких я брав участь. Ми знаємо, наскільки проблематизована допомога Україні. Можна сказати, що моя діяльність мала певну причетність до того, щоб Україні надали наступний транш допомоги”, – сказав.

Колишній позаштатний радник орендує житло у районі Central Park в Нью-Йорку. На уточнювальне запитання, навіщо йому такі витрати, Арестович відповів:

“По-перше, я не бідна людина. По-друге, це з міркувань безпеки. Тут режим безпеки набагато кращий, ніж у будь-якому іншому районі. По-третє, це рекомендації приймаючої сторони, скажімо так. Їм так простіше, щоб я був тут. У нас набагато простіша квартира, ніж у Києві. На два місяці я можу дозволити собі таке. Якби я жив тут постійно, я б в іншому місці шукав, бо дорогувато”.

Олексій Арестович був позаштатним радником Офісу президента з 2020 по 2023 рік.

Торік у вересні в мережі з’явилося відео з семінару Арестовича, де він, говорячи про жінок, заявив: “От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити. Причому душити, не відпускаючи”.

Після цього народна депутатка Інна Совсун написала на нього заяву до правоохоронних органів за кримінальною статтею – ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію.

Поліція розпочала досудове розслідування.