Військовий експерт пояснив, чому окупанти обстрілюють “Мотор Січ”

Головна Сторінка » Військовий експерт пояснив, чому окупанти обстрілюють “Мотор Січ”

Українське підприємство “Мотор Січ” має виробничі потужності з виготовлення двигунів.

Вони частково вивезені звідти, проте самі комплекси на території підприємства залишились. Саме тому росіяни намагаються добити “Мотор Січ”, щоб повністю виключити виробництво двигунів. Таку думку у коментарі “24 каналу” висловив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан.

Він підкреслив, що ворог намагається знищити одне з провідних у світі виробництв зокрема з авіаційних двигунів, адже розуміє, що не зможе їм заволодіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди цілилась Росія: у ЗСУ розповіли про нічні удари

“Поки що окупанти можуть це зробити дістати ракетами, адже виробництво розташовано неподалік від лінії фронту у Запорізькій області”, наголосив військовий експерт.

На “Мотор Січі” виготовляються кращі авіаційні двигуни серед країн колишнього Радянського Союзу та Варшавського договору (до Організації Варшавського договору 1955 1991 входили Албанія, Болгарія, Угорщина, НДР, Польща, Румунія, СРСР, Чехословаччина).

“Китай за допомогою “лівої схеми” намагався заводом “Мотор Січ” заволодіти. А зараз росіяни, розуміючи, що ніколи вони не побачать Запоріжжя та “Мотор Січ” вчиняють спроби її знищити, поки мають таку можливість”, зазначив Роман Світан.

Окупанти 5 серпня черговий раз обстріляли територію України. Зокрема під ударами опинився завод “Мотор Січ”, що розташований у місті Запоріжжя. Про це у своєму зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

Він наголосив, що російські “Кинджали” та “Калібри” били зокрема по “Мотор Січі”. Частину ракет, за його словами, було збито.