Військовий пояснив, чому блогерка Верба не поширює збори на ЗСУ

Головна Сторінка » Військовий пояснив, чому блогерка Верба не поширює збори на ЗСУ

Репер Олександр Ярмак, який зараз захищає Україну на фронті, прокоментував поведінку скандальної блогерки Юлії Верби. Як відомо, дівчина купує дорогі авто, подорожує, хизується брендовим одягом і прикрасами, однак не поширює збори на ЗСУ.

Військовий вважає, що інфлюенсерка перебуває під впливом російської пропаганди. Про це розповів на YouTube-каналі “Брати Яковлеви”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відпишіться нах*р” українська блогерка відповіла хейтерам після покупки авто за 10 млн грн

“Верба це наслідки російської блогерської пропаганди з наративами “Я поза політикою” і “Воюють політики, а страждає народ”. І ось ми маємо те, що маємо”, пояснив Ярмак.

Додав, що Росія сильно вплинула на нашу культуру, адже до повномастабної війни українська молодь дивилася російських блогерів, які просували свої наративи.

Раніше стендап-комік Антон Тимошенко у подкасті з Сергієм Притулою звинуватив Вербу в замовчуванні війни. Тоді блогерка заявила, що робить донати тихо та не хвалиться тим, як допомагає армії. А всі хто її критикують лише “хочуть підняти перегляди на її імені”. Тимошенко у відповідь зазначив, що при теперішніх обставинах варто хвалитися не дорогими машинами, а донатами.