fbpx

Вірмени “палять” стяги країн з мовчазної згоди влади. До списку ворогів внесли Україну

Головна Сторінка » Вірмени “палять” стяги країн з мовчазної згоди влади. До списку ворогів внесли Україну

Азербайджан, Ізраїль та Україну оголошено “ворогами” у Вірменії. Саме такий меседж було розміщено на листівках, розклеєних у центрі Єревану. “У нас спільні вороги”, – йдеться на агітках. Напис вербально підкреслює ілюстрацію з палаючими прапорами трьох країн. Незважаючи на те, що акт наруги над державними символами відбувся в центрі Єревану, нікого не знайшли і не покарали.

Про це пише журналістка та блогерка Світлана Кушнір на сайті “Цензор”.

Офіційний Єреван, близький, як відомо, до російської влади, ніяк не реагує на подібні прояви вандалізму. Нагадаємо, що 23 квітня під час факельної ходи в Єревані безкарно було спалено прапори Туреччини та Азербайджану. Ще раніше, 14 квітня співробітник громадського ТБ Вірменії Арам Ніколян спалив прапор Азербайджану на церемонії відкриття чемпіонату Європи з важкої атлетики у Єревані. Як повідомили пізніше ЗМІ Молдови та Румунії, проросійські сили в Єревані, особливо найбільша опозиційна фракція в парламенті, яку очолює друг Путіна Роберт Кочарян, активно підтримали цей вчинок. Більше того, Ніколян, вчинивши наругу над державним символом, став ледь не національним героєм у публічному просторі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таблички на дверях ресторанів забороняють фанатам Путіна займати столики

Появі листівок на будівлях Єревану передувала низка публікацій у західних та українських ЗМІ, в тому числі The New York Times і The Telegraph, про виняткову роль Вірменії як логістичної опори російсько-іранського альянсу. Йшлося зокрема про її активну участь у нелегальному імпорті обладнання військового призначення з Ірану до РФ. Як зазначали джерела, тільки за минулий рік товарообіг між Тегераном та Єреваном збільшився майже удвічі попри демонстрацію урядом начебто західного курсу країни.

Скандал з прапором стався нещодавно і на чемпіонаті світу з латиноамериканських танців. Українській парі заборонили виходити на паркет із синьо-жовтим стягом нібито через регламент змагань. Мовляв, спорт не місце для політики.

Generated by Feedzy