Вісім порід собак, яких вважають найспокійнішими

Головна Сторінка » Вісім порід собак, яких вважають найспокійнішими

Є породи собак, які можна вважати найспокійнішими.

Вони не метушаться, не гавкають на перехожих та на телевізор, а замість активних ігор віддають перевагу солодкому сну біля ніг свого господаря. Вони легко адаптуються, добре піддаються дресируванню і доброзичливі.

Можливо, якщо ви хочете саме такого собаку, вам варто вибрати породу з цього списку, пише Good Housekeeping.

Кавалер-кінг-чарльз-спаніель

Цей собака вважається добре вихованим компаньйоном, його цінують за величні струмливі локони, доброзичливий вираз мордочки і надспокійну поведінку. З кавалер-спаніелів також виходять чудові собаки-терапевти.

Басет-гаунд

Їхні вуха висять низько, і їх, мабуть, можна зав’язати бантиком, тому що басет-гаунди часто настільки терпеливі, що можуть витримати все. Вони можуть бути впертими, і тому їх складно дресирувати, але вони також люблять валятися на дивані і байдикувати весь день.

Ірландський вовкодав

Незважаючи на грізне ім’я і те, що ці ніжні гіганти спочатку були виведені, щоб позбавити ірландську сільську місцевість від вовків, тепер вони проводять час, нічого не роблячи, наче королі. Розумні, які легко навчаються і чутливі до потреб своїх господарів, ці інтуїтивні собаки стають чудовими компаньйонами.

Французький бульдог

Цих чарівних маленьких собак, схожих на інопланетян, часто можна виявити, як вони дрімають після короткої прогулянки, тому що це майже все, що можуть витримати їхні короткі ноги. Це зазвичай тихі, спокійні собаки, які легко адаптуються та ідеально підходять для життя у квартирі.

Бернський зенненгунд

Не дозволяйте їхньому великому розміру обманути вас – бернські зенненгунди люблять розслаблятися. Це чудові сімейні собаки, які однаково раді кататися з дітьми на санчатах і знаходити сонячне місце, щоб подрімати.

Пекінес

Кажуть, що вірні, лагідні й товариські пекінеси були виведені самим Буддою. Хоча ми не знаємо, чи це правда, ці цуценята стануть вдалим доповненням до вашого дому. Вони можуть адаптуватися до дітей, але зазвичай віддають перевагу сім’ям без них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім порід собак, яких визнали найщасливішими. Хто очолив рейтинг

Ньюфаундленд

Вони можуть бути пухнастим килимком, настільки люблять лежати вдома. Незважаючи на те, що вони дуже великі, їх нелегко розсердити, і вони ідеально підходять для того, щоб додати трохи спокою у вашу родину.

Бурбуль

Бурбуль підкорить ваше серце, перш ніж ви встигнете звикнутися з думкою про те, що тепер у вас є собака. Якщо у вас тихий дім і немає інших домашніх тварин це ідеальний вибір, але ви повинні знати, що у них можуть бути сильні інстинкти охоронців, і вони можуть побоюватися інших тварин.

Є породи собак, які від нудьги можуть жувати чи розривати все, що видасться їм цікавим. Починаючи від шкарпеток та взуття, закінчуючи меблями.

Побороти цю проблему можна при правильному вихованні і дресируванні собаки. Саме тому варто заздалегідь розуміти, представники яких порід більш схильні жувати речі господаря.