Віталій Козловський став батьком: перші фото з сином і дружиною

Головна Сторінка » Віталій Козловський став батьком: перші фото з сином і дружиною

Український співак Віталій Козловський вперше став батьком.

У артиста та його коханої – Юлії Бакуменко – народився син, якого назвали Оскаром. Про це він розказав у інтерв’ю Раміні Есхакзай.

“Нещодавно Україна отримала “Оскар”, і ім’я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає, і сприймає фонетикою. Це ім’я означає “божественний”, і мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював з нагородою в Голлівуді, а тут відзначив, що це дуже гарне ім’я”, – поділився Віталій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Раміна натякнула на нові стосунки

Додав, що вони з дружиною намагалися зачати дитину ще до війни.

“Я дізнався про те, що стану батьком на третьому тижні, коли я був на полігоні. Я пішов служити, у мене були військові навчання й мені ще тоді моя дівчина присилає тест на вагітність й УЗД й пише: “Я тебе вітаю, п’ятий тиждень”. Я поклав телефон у кишеню й моє серце вистрибувало. А потім ввечері я повертаюся до намету і єдине, що відповідаю: “Ого”. Не спав всю ніч. Я чомусь подумав, що це мій тато, бо тато мені завжди казав, що у мене має бути син”, – підсумував виконавець.

Про одруження Козловського з колишньою піарницею Юлією Бакуменко стало відомо у березні цього року. Чоловік освідчився своїй коханій після того, як потрапив під артилерійський обстріл на фронті. За словами артиста, вони розписалися майже одразу після пропозиції.