fbpx

Візит Байдена – це повідомлення для Путіна: що привіз лідер США

Головна Сторінка » Візит Байдена – це повідомлення для Путіна: що привіз лідер США

Візит президента США Джо Байдена до Києва це прояв підтримки народу України та влади. Лідер Штатів вже оголосив про фінансову підтримку та поставки зброї. Однак крім цього своїм візитом Байден дав сигнал Кремлю. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів політолог Валерій Гончарук.

“Байден приїхав на роковини повномасштабного вторгнення Росії. Президент США таким чином вирішив підтримати український народ, президента, уряд. Переважна більшість лідерів європейських держав були у Києві і Шольц, і Макрон. Байден так само, попри те, що робить небагато візитів, приїхав. Американський президент дуже любить символічні речі. Треба чекати заяв бо ми багато що почуємо”, говорить Гончарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Треба вигнати з Криму всіх, хто приїхав туди після 2014 року” Сергій Мокренюк

Байден вже оголосив пакет додаткової допомоги для України, пояснює політолог.

“Допомога буде нам надаватися зокрема і фінансова. Нам потрібна підтримка державного бюджету. У технічній царині так само продовжуються бомбардування, у нас є серйозні проблеми з енергетикою через це. Тому критично важлива зброя, яка може захистити від цього. Це не просто підтримка на словах. Вона цілком матеріальна. А візит Байдена у Київ це ще досить потужний меседж Путіну. Так йому дають зрозуміти, що всі плани Кремля нездійсненні. Бо Україна матиме надійну підтримку”, каже Гончарук.

У понеділок, 20 лютого, президент США Джо Байден приїхав до Києва. Це перший офіційний візит Байдена в Україну за час його президентства. Президент США навідався до Києва до роковин повномасштабного нападу Росії. Востаннє президент США відвідував Україну 2008-го це був візит Джорджа Буша-молодшого. Представники української та американської влади приїзд Байдена не анонсували. З міркувань безпеки.

Байден анонсував, що Україна отримає новий пакет військової допомоги на $500 млн. Також оголосив про чергову поставку критично важливого обладнання включаючи артилерійські боєприпаси, протитанкові системи та радари повітряного спостереження. За словами Байдана, цього тижня США оголосять про додаткові санкції проти еліт і компаній Росії.

Generated by Feedzy