“Вона є обов’язковою”: Зеленський заявив про збільшення мобілізації

Головна Сторінка » “Вона є обов’язковою”: Зеленський заявив про збільшення мобілізації

Мобілізація в Україні збільшилась.

Це сталося після нещодавнього оновлення відповідного закону. Про це під час пресконференції учасників третього саміту Україна – Північна Європа заявив президент Володимир Зеленський.

Як відзначив президент, мобілізація в Україні не закінчувалась і є обов’язковою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Резерв+” додадуть нові функції: подробиці від Міноборони

“Сьогодні реєстрація повинна бути обов’язковою. Це цифровізація цього процесу, щоб не було дуже багато різних реєстрів. Технологічно сьогодні є можливість зареєструватись кожній людини. Це не означає, що людина обов’язково йде на фронт”, – додав він.

За його словами, усі хто має мобілізаційний вік, зобов’язані оновити свої дані. Сьогодні ж це зробили вже більше мільйона людей.

“Мобілізація як йшла, так і йде. Правда скажу, після закону вона, якщо чесно, збільшилась”, – зазначив Зеленський.

З 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Один з головних нововведень за оновленим законодавством є уточнення облікових даних військовозобов’язаних.

Тобто військовозобов’язані українці повинні протягом 60 днів з моменту, коли закон набув чинності, оновити свої облікові дані (до 16 липня 2024 року). Зробити це можна безпосередньо у ТЦК, а також у центрах надання адмінпослуг або через мобільний застосунок “Резерв+”.