“Вони не повинні цього робити”: Зеленський прокоментував “відловлювання” чоловіків на вулицях

Головна Сторінка » “Вони не повинні цього робити”: Зеленський прокоментував “відловлювання” чоловіків на вулицях

Співробітники ТЦК не повинні шукати чоловіків призовного віку на вулицях.

Виключати таку можливість для представників ТЦК має новий закон про мобілізацію. Про це в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD заявив президент України Володимир Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент озвучив чисельність української армії

“Є випадки, коли представники військкоматів ходили вулицями і шукали хлопців, які не приходили до військкоматів. Чи це правильно? Абсолютно ні. Вони не повинні цього робити. Тому я попросив наших військових і депутатів, коли вони готуватимуть цей законопроєкт, щоб не було шансів ходити вулицями”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що нині є можливості застосування для обліку військовозобов’язаних діджитал-формату, адже Україна є дуже цифровізованою країною.

“Є можливість вирішити питання сучасним способом”, – додав Зеленський.

Розглянути нову версію законопроекту про мобілізацію в першому читанні парламент може 6 лютого. Про це повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. За його словами, депутати декілька днів вивчали першу версію законопроєкту та правки до нього.

Кабінет міністрів внесе до парламенту нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. Такий закон потрібен якнайшвидше, оскільки потрібно надати відпочинок тим, хто воює на передовій з 2022-го року, а то й раніше, сказали у Міноборони.