“Вони розуміють що їх там знищать”: відбиття атак РФ на Авдіївку показали на фото

Головна Сторінка » “Вони розуміють що їх там знищать”: відбиття атак РФ на Авдіївку показали на фото

Російські війська продовжують штурмувати Авдіївку з різних напрямків.

Ворог хоче оточити місто. Попри те, що РФ кидає на штурм значні сили, ЗСУ стійко обороняються. Ситуацію в місті та біля нього показав на фото воєнний кореспондент Радіо Свобода Сергій Нужненко.

На підмогу оборонцям Авдіївки вирушив загін спеціального призначення “Омега” Нацгвардії України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни намагаються штурмувати промзону Авдіївки

Українські захисники завдають точкове вогневе ураження противнику та допомагають утримувати оборонні позиції навколо міста.

“Як на мене, все-таки Росія – це такий якийсь інший стиль розуміння життя, а ми все-таки європейці. У європейському розумінні соціальною цінністю є людина і її життя. У російському розумінні – людина не несе такої соціальної цінності. Загинула та й загинула. У них ще є. Навіть, якби ми мали 140 мільйонів населення, я впевнений, ми не змогли б так воювати, як вони. Не можна відправити одну групу, її знищує артилерія. Через п’ять хвилин там вже друга група сидить. І вони розуміють, куди вони йдуть, вони розуміють що їх зараз там знищать. Я цього не можу зрозуміти, просто в нас ціна людини інша”, – розповів Макс, військовий 5-го окремого загону спеціального призначення “Омега” НГУ.

Протягом минулої доби на фронті відбулося 67 бойових зіткнень, повідомив 18 листопада Генштаб ЗСУ. Противник не полишає спроб оточити Авдіївку.

Українські воїни стійко тримають оборону та завдають загарбникам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії окупантів біля Кераміка, східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та південніше Тоненького Донецької області. Тут Сили оборони відбили 23 атаки.