“Вони слимаки” – Фагот розніс “Басту” та сказав, чи спілкується із артистами РФ

Головна Сторінка » “Вони слимаки” – Фагот розніс “Басту” та сказав, чи спілкується із артистами РФ

Російська культура хоче вбити українську. Тож контенту РФ в Україні має ставати все менше.

У росіян – рабська культура. Це суспільство лицемірів, ненависників і циніків, заявив в інтерв’ю Gazeta.ua лідер гурту ТНМК Олег “Фагот” Михайлюта. Він висловив свою думку, щодо того, чому співаки та актори РФ у більшості так сліпо підтримують агресію Росії проти України.

“Артисти там – не виняток (лицеміри, циніки. – Gazeta.ua). Взяти тамтешню реп-сцену – суцільний фейк. Бо реп завжди був культурою протесту, як борець за суть і правду. Але ми побачили, як себе показали російські виконавці, наприклад, “Баста”. Насправді вони слимаки, без твердого характеру й сміливості. Їхня злість, агресивність, бунтарство, які притаманні репу – виявились ілюзією, що перетворилась в лайно”, – заявив Фагот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коли дійде оплата, зачервоніє вата” – Сирський запостив трек українських реперів

До війни Олег Михайлюта спілкувався із деякими російськими артистами. Однак нині – всі контакти обірвані.

“З усіх тих, які типу “за нас”, все рівно лізуть пиха й царські замашки. Я це тонко відчуваю, тому зараз не маю контактів з російськими “колегами”. Наприклад, розчарувався у Вірі Полозковій (російська поетеса, акторка. – Gazeta.ua). Колись ми з нею навіть товаришували. Вона ніби підтримувала Україну, однак “ніби” – тут ключове слово. Бо коли кілька років тому приїхала в Київ і дозволила собі жарти про окупований Крим, я зрозумів, що це також продукт “вєлікадєржавнава расійскава шовінізма”, – додав репер.

Повне інтерв’ю з Фаготом читайте на Gazeta.ua 6 березня.

Фронтмен гурту ТНМК Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот, вперше розказав, як розійшовся з вагітною дівчиною.

Музикант зізнався обраниці на ім’я Анастасія, що в нього немає почуттів до неї. Після чого вона сказала, що вагітна. Від дитини співак не відмовися.