fbpx

ВООЗ попередив населення про нову пандемію

Головна Сторінка » ВООЗ попередив населення про нову пандемію

Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про загрозу пандемії пташиного грипу.

Зокрема, голова ВООЗ з високих патогенів Річард Пібоді попередив населення про нову можливу пандемію та просить населення триматися подалі від вмираючих тварин. Про це повідомляє El Pais.

“Ми повинні підготуватися до того, що вірус пташиного грипу пошириться від людини до людини”, сказав Пібоді.

Пібоді пояснив, що пандемію може викликати вірус пташиного грипу, який набуває здатності передаватися повітряно-капельним шляхом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: новий підвид продовжує ширитися областями

Водночас він запевнив, що наукова спільнота вивчає генетичну послідовність цих вірусів, щоб стежити за ними, а також розробляти вакцини, які будуть доступні у разі потреби.

За його словами, новий спалах пташиного грипу, який знищив мільйони диких і свійських птахів по всьому світу, почався близько трьох років тому через особливий тип вірусу А.

Пібоді закликав бути уважними і не чіпати вмираючих чи мертвих птахів, чи інших тварин.

За даними ВООЗ, з 2003 року по 25 лютого 2023 року у світі зареєстровано 873 випадки зараження людей на грип А (H5N1) у 23 країнах, померло 458 осіб.

Китай заперечує припущення Сполучених Штатів Америки про те, що пандемія коронавірусу могла бути спровокована витоком із китайської лабораторії.

Коментуючи нещодавні слова директора Федерального бюро розслідувань, речниця міністерства закордонних справ КНР Мао Нін заявила, що участь розвідувального співтовариства США є достатнім доказом політизації відстеження походження вірусу, повідомляє Associated Press.

Generated by Feedzy