Ворог пішов у наступ: показали свіжі карти боїв

Головна Сторінка » Ворог пішов у наступ: показали свіжі карти боїв

Російські окупанти на фронті просунулися в північній частині Синьківки та східніше Ямполівки.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) підтвердили наступ ворога у районі Сіверська на північний схід від Бахмуту на Донеччині.

5 лютого російські війська незначно просунулися на північний схід від Куп’янська і захід від Кремінної на лінії Куп’янськ-Сватово-Кремінна.

Відео з геолокацією за 4 лютого показує, що армія РФ незначно просунулася у північній Синьківці (на північний схід від Куп’янська) та східніше Ямполівки (на схід від Кремінної).

Позиційні бої точилися: на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки; на захід від Кремінної в районі Тернів, Торського та Ямполівки; на південь від Кремінної в районі Білогорівки (в 12 км на південь від Кремінної) та Григорівки.

Окупанти наступали у районі Сіверська на північний схід від Бахмуту. Відео з геолокацією, опубліковане 3 лютого, свідчить, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Веселого в 15 км на південний схід від Сіверська.

Позиційні бої тривали під Бахмутом 5 лютого. Водночас підтверджених змін цій ділянці лінії фронту не було. Бої тривали: поблизу Богданівки (на північний захід від Бахмута), Кліщіївки (на південний захід від Бахмута); у напрямку Івановського (західніше Бахмута).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрати окупантів за добу перевалили за 390 тисяч

ЗСУ просунулися в районі Авдіївки на тлі позиційних боїв за 5 лютого. Відео з геолокацією показує, що українські сили нещодавно просунулися на північний схід від Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Позиційні бої на Донбасі тривали: на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки та Степового; на захід від Авдіївки в районі Тоненького та Сєверного; на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Позиційні бої точилися також на захід та південний захід від Донецька 5 лютого, але підтверджених змін на цій ділянці лінії фронту немає.

Бої не стихали: на захід від Донецька в районі Красногорівки; на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Георгіївки.

На південному фронті позиційні бої тривали у районі кордону Донецької та Запорізької областей. Сутички відбувалися в районі Золотої Ниви (на південний схід від Великої Новосілки) та Приютного (на південний захід від Великої Новосілки).

На заході Запорізької області 5 лютого підтверджених змін на фронті не було.

5 лютого російські та українські війська продовжили позиційні бої на лівому березі Херсонської області, зокрема у Кринках.

Затримки у військовій допомозі Заходу посилюють снарядний голод українських військ. У Збройних сил України вже відчувається дефіцит боєприпасів, повідомляють аналітики американського Інститут вивчення війни (ISW).