Війська країни-агресора завдали у ніч на 7 березня низку ударів по Краматорську. Загинув чоловік. Постраждали семеро людей, серед них – троє дітей. Знищена будівля Краматорського головпоштамту “Укрпошти”. Також постраждали інші об’єкти у місті.
Пише Gazeta.ua із посиланням на Краматорську міську раду та повідомлення гендиректора “Укрпошти”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє людей поранені: Дніпропетровщина зазнала ударів БПЛА, артилерії та авіації ЗС РФ
Окупаційні війська вночі вгатили ФАБ-250 по приватному сектору та обʼєкту критичної інфраструктури Краматорська.
Зокрема ворог використав ФАБ-500 для удару по центральній частині міста.
“Поранено 7 осіб: жінок 1950, 1986 та 2004 р.н., чоловіка 1984 р.н., дівчину 2010 р.н, хлопчика 2014 р.н. та дівчинку 2024 р.н.”, – ідеться у повідомленні.
Внаслідок атаки пошкоджено чотири заклади освіти, 14 багатоповерхівок, офісні приміщення, крамниці та 31 автівку.
На місцях ударів працюють відповідні комунальні служби, управляючі компанії будинків та аварійні бригади.
Знищено будівлю Головпоштамту “Укрпошти”
“Сьогодні ворог знищив будівлю нашого Краматорського Головпоштамту Укрпошта. Як до цього знищив Маріупольський Головпоштамт та інші”, – пише у Facebook Ігор Смілянський, гендиректор “Укрпошти”.
В ніч на 7 березня ворог знову атакував південь Одещини ударними безпілотниками.
Внаслідок атаки сталося загоряння на території недіючої бази відпочинку, пошкоджено цивільний транспорт.