fbpx

Ворога чекатимуть збиті вертольоти і спалені колони. В Україні формують тероборону

Головна Сторінка » Ворога чекатимуть збиті вертольоти і спалені колони. В Україні формують тероборону

Бригади Сил територіальної оборони будуть у кожному обласному центрі.

Про це заявив командувач Сил терборони ЗСУ, генерал Юрій Галушкін, повідомляє ArmyInform

“Бригади і батальйони у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. На хребет Сил тероборони за короткий проміжок часу зможуть нарости м’язи в декілька сотень тисяч резервістів”, – повідомив.

Всім охочим необхідно звертатися до районних і обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Там кваліфіковано дадуть роз’яснення і допоможуть оформити документи. У подальшому процесом будуть займатися командири батальйонів і бригад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Javelin і катери: скільки військової допомоги Україна отримала торік

“Вчергове Путін стягнув до кордонів України війська, демонструючи готовність до відкритого вторгнення. Від такого тиску легко впасти в паніку, але Збройні Сили готові дати відсіч агресору.

Озброєна, навчена і готова до протидії нація здатна вбити будь-яке бажання у ворожого солдата захопити та, ба більше, втримувати територію, населення якої чинитиме спротив.

Простими словами кажучи, навіть одна думка про збиті вертольоти з десантом або спалені колони техніки, що перетнули кордон, множить на нуль бойовий дух російського солдата. А це дорогого коштує”, – заявив генерал Галушкін.

Найближчим часом завершать формування і комплектування чотирьох регіональних управлінь і 25 бригад Сил тероборони.

1 січня набув чинності закон “Про основи національного спротиву”. Документ регулює організацію національного спротиву й підготовку громадян.

До тероборони у першу чергу братимуть громадян із досвідом військової служби.