fbpx

“Вовина тисяча” сколихнула мережі

Головна Сторінка » “Вовина тисяча” сколихнула мережі

У понеділок ввечері президент Володимир Зеленський заявив, що кожен двічі вакцинований українець отримає по тисячу гривень.

“Швидко і зручно, через додаток “Дія”, – анонсував президент у відеозверненні.

За кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал, виставковий центр, або купити квитки для мандрівок всередині країни.

Програма стартує 19 грудня. На неї цього року виділять 3 млрд грн. І стільки ж на початку 2022-го.

Gazeta.ua пропонує найцікавіші реакції користувачів соцмереж.

Так, колишній прем’єр Володимир Гройсман повідомив у Facebook, що ідея – 1000 грн кожному вакцинованому – його, двомісячної давнини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський, середній палець і Лещенко на потязі – меми і фотожаби тижня

“Це тепер всі, хто купив сертифікат, відіб’ють 1К”, “Купив сертифікат за 2500 – касарь кешбеку”, “Це ж скільки телятини на бесарабці Тищенко купить. Кілограмів 100?”, – пишуть користувачі Facebook і Twitter.

“Прекрасний крок, як на фоні падіння рейтингів збити негативне інформаційне поле і спробувати підкупити кожного українця. За наші з вами гроші. Україна знала Юліну тисячу, а тепер маємо Володіну тисячу. У Юлі тисяча була по курсу 6, а у Володі – по 26. Відчуваєте різницю. Люди теж відчують”, – зазначає політолог Віктор Таран.

У 2008 році уряд Юлії Тимошенко проводив виплати компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. У народі це назвали “юліною тисячою”.

Тоді в “Ощадбанк” по компенсацію звернулися 12,5 млн громадян, а отримали 1000 грн 6,3 млн осіб.

Рахункова палата оцінила втрати державних коштів від реалізації цієї програми на рівні 5 млрд грн.