“Воювати – сцю” – Антін Мухарський відверто розказав про своє життя і чому не спілкується з дітьми

Головна Сторінка » “Воювати – сцю” – Антін Мухарський відверто розказав про своє життя і чому не спілкується з дітьми

Шоумен та письменник Антін Мухарський відсвяткував 55-ий день народження.

У своєму Facebook він написав розлогий пост, у якому підбив підсумки свого життя.

“Я просто платіновий блондін. Корінний киянин. За маминою лінією скоріше росіянин, за татовою – конкретний поляк, в підсумку – модерний українець, котрий самотужки, за волосся у носі витягнув себе з жопи світу – колишнього СРСР”, – зазначив чоловік.

Додав, що на початку війни пішов у Васильківську тероборону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Барських зізнався, чи дійсно спілкується українською у житті

“Мріяв убити смокаля, але замість того ледь не вбив СБУшника, який разом з побратимами їхав брати російську ДРГ. Це називається “френдлі фаєр”. Пойняв одне: на війні дуже страшно. Тому волонтерю. Чого тільки не зробиш, щоб в окоп не лізти. Разом з дружиною зібрали на потреби ЗСУ понад 7 млн грн. Воювати – сцю. Через те дуже морально потерпаю”, – зізнався Мухарський.

За словами шоумена його дуже підтримує дружина Єлизавета Бєльська. Жінка переконана, що кожен на своєму місці з максимальним коефіцієнтом корисної дії працює для армії.

Крім цього Антін пригадав і своїх п’ятеро дітей. Троє з яких від ведучої, зрадниці Сніжани Єгорової.

“Діти зі мною не спілкуються. Їх у мене п’ятеро! Для одних тато – фашист-бандерівець. Для інших – х*й знає що…” – пояснив письменник.

Музикант Олександр Положинський, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну на фронті, повідомив, що переводиться у інший підрозділ ЗСУ. Раніше він служив в 47-й окремій механізованій бригаді. Додав, що продовжить захищати Україну від російських окупантів.