fbpx

“Воюєте за країну, якій на*уй не потрібні” – терорист з дівчиною обговорив масові втрати РФ в Україні (18+)

Головна Сторінка » “Воюєте за країну, якій на*уй не потрібні” – терорист з дівчиною обговорив масові втрати РФ в Україні (18+)

Російські терористи знову обговорюють масові втрати у лавах своєї армії та вже не бачать сенсу воювати за РФ.

Про це свідчить ще одна перехоплена телефонна розмова, які опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на YouTube.

Дівчина загарбника спитала, навіщо він поїхав воювати в Україну, на що він відповів, що зробив це “в інтересах своєї країни”. Крім того, за це платять гроші, хоча й мінімальні.

“Ага, (воюєте за Росію. Gazeta.ua), якій ви на*уй не потрібні?” запитала у відповідь росіянка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Російська армія мене дивує”: загарбник розповів, як росіяни перестріляли один одного

Вона також розповіла, що у великих містах, зокрема Санкт-Петербурзі, людям байдуже щодо війни в Україні й до смерті російських військових.

Також, за словами дівчини, у батальйоні її знайомого з 300 осіб особового складу залишилося лише 60, ще в одному лише троє.

“У тебе з 80 залишилося 34. Ви що там всі помираєте?” додала вона.

Запис містить нецензурну лексику 18+

Втрати російських окупантів в Україні на 23 червня становлять 34 430 осіб. Також ворог з початку активної фази війни втратив також багато техніки. Зокрема, танків 1504, бойових броньованих машин 3632, артилерійських систем 756, РСЗВ 240, засобів ППО 99, літаків 216, гелікоптерів 183, автомобільної техніки 2548 тощо.