Вибухи у Росії знижують можливості окупантів – NYT

Головна Сторінка » Вибухи у Росії знижують можливості окупантів – NYT

Атаки дронами на Москву та інші російські регіони знижують здатність окупантів вести війну проти України.

Вони поглиблюють розбіжності серед російського командування, передає The New York Times.

Журналісти нагадали слова президента Володимир Зеленського про те, що війна поступово повертається на територію РФ, до символічних центрів та військових баз.

На території Росії цілями атак є військові об’єкти. Удари несуть не тільки символічне, але й стратегічне значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського відреагували на нічну атаку Москви дронами

“Напади України на Росію є більш ніж просто символічною відплатою, кажуть військові аналітики, і можуть мати вирішальне значення для ширших зусиль Києва знизити здатність Кремля вести війну. Вони могли б змусити російських військових планувальників прийняти важкі рішення про те, як розгорнути ресурси, і розпалити і без того глибокі розбіжності в російському командуванні”, йдеться у статті.

Генерал-лейтенант у відставці та колишній головнокомандувач армії США в Європі Фредерік Ходжес вважає, що головною перевагою росіян є маса. Нейтралізувати цю перевагу можна за допомогою знищення, погіршення або порушення роботи штаб-квартир та логістики.

Удари по Росії створюють проблеми визначення пріоритетів для російського вищого командування. Щоразу, коли безпілотник вибухає у центрі Москви, зростає невизначеність щодо того, куди Україна вдарить наступного разу.

У ніч проти 1 серпня безпілотники атакували столицю РФ. Один із дронів влучив у бізнес-центр “Москва-Сіті”. Пошкоджено фасад на рівні 21 поверху.

Міністерство оборони РФ підтвердило нічну атаку безпілотників на Москву. Там стверджують, що всього було три дрони, які нібито знищили засоби ППО над територією Одинцовського і Нарофомінського районів Московської області. Ще один безпілотник був подавлений засобами радіоелектронної боротьби та впав на територію комплексу нежитлових будівель “Москва-Сіті”.

На 21-му поверсі вежі будівлі, яку атакував безпілотник, розташоване Міністерство економічного розвитку РФ.

Через атаку безпілотників тимчасово зупинили роботу московського аеропорту “Внуково”. Літаки перенаправили в інші аеропорти.