На Львівщині затримали 24 громадян Бразилії, які незаконно перебували в Україні й планували виїхати в країни ЄС.
Організував канал нелегальної міграції місцевий підприємець – колишній працівник органів внутрішніх справ. Іноземців розміщував у власному готелі під легендою “футбольних уболівальників зі Бразилії”, повідомили в пресцентрі Служби безпеки України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спіймали злочинців, які переводили через кордон нелегалів
“Затриманих нелегалів перевіряють на можливу причетність до злочинів на території України й за кордоном. Встановлюють інших причетних до організації незаконного переправлення іноземців через державний кордон”, – розповіли в СБУ.
Іноземців примусово повернуть на батьківщину найближчим часом. Винних притягнуть до відповідальності.
У Чорноморську Одеської області нелегали вискочили з порізаного автопричепа й намагалися втекти. Їх затримали прикордонники. Зі слів затриманих, вони громадяни Сирії та планували нелегально потрапити в Німеччину. Зізналися, що сіли в напівпричеп із автомастилом у Стамбулі й кожен заплатив за такий “вояж” 7 тис.