“Вєлік, футбол на вигоні і парові вареники з вишнею” – Кулеба показав, де провів щасливі дитячі роки

Головна Сторінка » “Вєлік, футбол на вигоні і парові вареники з вишнею” – Кулеба показав, де провів щасливі дитячі роки

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба побував у тих місцях, де провів щасливе дитинство і куди йому хочеться постійно повертатися.

Своїми думками він поділився із своїми шанувальниками у своєму Instagram.

“У кожного з нас є місце, в яке ми хочемо повертатися знову і знову. Зазвичай там проходило наше дитинство, там була найсмачніша їжа, найближчі люди, найкраща турбота, найтепліші спогади. Повертаючись зараз в такі місця, здається, що час у них зупинився. На ці поминальні дні одним днем туди й назад повернувся в своє місце і я”.

Щасливе дитинство Кулеба проводив в селі на межі Сумської та Полтавської областей.

“Сюди, а також в Ромни, звідки моя мама, ми з батьками їздили щомісяця на вихідні, а влітку я проводив тут не менше місяця.

Вєлік, ловля карасів, футбол на вигоні, пироги з картоплею і парові вареники з вишнею. І головне – багато любові бабусі та рідних”, – згадує Дмитро Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленська і Кулеба здійснили візит до Сербії: вперше за час повномасштабого вторгнення

Де б у світі ми не були, таке місце може бути лише в Україні. Тому й треба боротися за її мирне майбутнє і розвиток, наголосив чиновник.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dmytro Kuleba (@dmytro_kuleba)

Обраниця міністра закордонних справ Дмитра Кулеби – Світлана Павелецька – поділилась, як вони проводять час вдвох. Вдома політик не перестає працювати. Але знаходить час, щоб приготувати смачні страви.