Вища рада правосуддя звільнила суддю Тандира з посади

Головна Сторінка » Вища рада правосуддя звільнила суддю Тандира з посади

Вища рада правосуддя схвалила звільнення судді Олексія Тандира, який у травні 2023-го на блокпосту збив нацгвардійця Вадима Бондаренка.

Застосували дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади, передає Вища рада правосуддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це капець, я просто його не побачив” – з’явилось відео, як суддя Тандир збив нацгвардійця

“24 квітня 2024 року Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про притягнення судді Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади”, – йдеться у повідомленні.

Після такого рішення суддя автоматично вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

У ніч на 26 травня Олексій Тандир збив нацгвардійця Вадима Бондаренка на блокпосту у Києві. Нацгвардієць від отриманих травм загинув на місці.

Тандиру повідомили про підозру за фактом вчинення смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння.

27 травня Печерський районний суд міста Києва визначив Тандиру тримання під вартою.

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування. Висновками судових експертиз підтверджено вміст у Тандира алкоголю. Його підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого.