fbpx

Виступали з переможцями попередніх сезонів: хто став суперфіналістом “Танців з зірками”

Головна Сторінка » Виступали з переможцями попередніх сезонів: хто став суперфіналістом “Танців з зірками”

Півфінал шоу “Танці з зірками”, в якому на паркет повернулися переможнці попередніх сезонів, пройшов 21 листопада. Зірковою ведучою на балконі знову стала Маша Єфросініна, а спеціальними гостями були піаніст-віртуоз Євген Хмара і співачка Оля Полякова.

Пари виконали по три танці у 12-му ефірі: тріо з переможцями попередніх сезонів, танець у стилі, який обирали конкуренти, й спільне танго задля того, аби залишитися у танцювальному проєкті. Співачка Санта Дімопулос, яка перемогла в шоу торік, підтримала Ольгу Харлан і Дмитра Дікусара. Комік Ігор Ласточкін, який став переможцем 2018 року, виконав танець із Костянтином Войтенком і Роксоляною Маланчук. А переможниця “Танців з зірками 2019” Ксенія Мішина станцювала з Артуром Логаєм і Анною Кареліною.

Учасниками-лідерами за рішенням журі вкотре стали Логай з партнеркою.

Продюсери шоу вирішили, що ніхто з пар не залишатиме проєкт. Голоси глядачів додаватимуть до фінального голосування, яке триватиме протягом тижня.

Виступи учасників можете продивитися у відео нижче.

Ольга Харлан, Дмитро Дікусар та Санта Дімопулос виконали віденський вальс.

Артур Логай, Анна Кареліна та Ксенія Мішина станцювали ча-ча-ча.

Костянтин Войтенко, Роксоляна Маланчук та Ігор Ласточкін показали джаз.

В 11-му випуску “Танців з зірками” учасники виконали по два танці. Вони танцювали із суддями шоу, а потім зі своїми партнерами.