“Витончено” взяли в полон: російський окупант подякував воїнам ЗСУ

Головна Сторінка » “Витончено” взяли в полон: російський окупант подякував воїнам ЗСУ

Українські військові з Третьої окремої штурмової бригади під час наступальних дій на західних околицях Бахмута створили плацдарм для подальшого контрнаступу.

При цьому в полон захопили чотирьох російських окупантів. Один з них навіть розсмішив бійців ЗСУ. Про це йдеться у повідомленні бригади у Telegram.

За попередніми даними, знищено щонайменше 50 загарбників, поранено ‒ до сотні. Ліквідовано також резерви ворога на цьому напрямку, зокрема декілька російських складів БК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З російського полону визволили 45 українців

Захисники Третьої окремої штурмової бригади також опублікували відео, де один з полонених росіян дякує українським бійцям.

“Передаю вітання третій штурмовій. Дякую за те, що мене витончено взяли у полон”, сказав окупант.

“Беремо в полон “ізящно”, іронічно прокоментували своє відео бійці бригади.

Українські військові просуваються на околицях під Бахмутом Донецької області. Звільнення флангів дається нелегко, а окупанти намагаються повернути втрачені позиції. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Повідомлення росіян про нібито “повне захоплення” Бахмута абсолютно не відповідають дійсності. Збройні сили України утримують південно-західну частину міста, сказав речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.