Визначили найпривабливішу довжину вій

Головна Сторінка » Визначили найпривабливішу довжину вій

Британські науковці провели дослідження, яка довжина вій найестетичніша.

Для цього провели опитування серед людей всіх рас. Дійшли висновку, що найбільш привабливою довжиною вій є така, що дорівнює одній третині ширини ока. Обличчя з дуже довгими віями або без них вважалися найменш привабливим, показало дослідження, опубліковане в Scientific Reports.

Вії створюють певну перевагу і відхилення від цього стандарту. Можуть вважатися менш привабливими через генетичні переваги людини, розповіли науковці Фарід Пазухі та Алан Кінгстоун.

Автори провели це дослідження не тільки для того, щоб підтвердити ці припущення, але й щоб виявити потенційні відмінності в перевагах довжини вій у чоловіків та жінок та різними етнічними групами.

Використовуючи програмне забезпечення Daz3D, дослідники створили чотири зображення обличчя жінок різного етнічного походження. Пізніше за допомогою штучного інтелекту було створено 11 варіантів кожного зображення, що відрізняються довжиною вій та кольором шкіри, що склало 44 унікальних зображення обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від тонких брів до натуральності: як змінився жіночий макіяж за останні 100 років

Результати показали, що, учасники віддавали перевагу особам, де вії становили 30%-35% ширини очей, але цей результат є різним для деяких етнічних груп.

“Поточне дослідження показало, що незалежно від статі чи етнічної приналежності спостерігача, вплив довжини вій на сприйману привабливість жіночого обличчя слідує за функцією перевернутого U, причому привабливість то зростає, то падає зі збільшенням довжини вій”, сказав автор дослідження Фарід Пазухі.

Причиною передчасного старіння шкіри є неправильне змивання макіяжу з очей. Щоб попередити передчасне старіння в зоні навколо очей, за нею потрібно хоча б мінімально доглядати.

Зволоження шкіри один з недооцінених кроків, які часто відходять на другий план. Уявіть, що наша шкіра це виноград. Коли вона втрачає воду, то починає зменшуватися, і можуть з’явитися зморшки. Але щойно ви додасте води, вона розгладитися і потенційно зменшить появу ліній і зморщок.